⚡️Samarqand Shahrida Ko‘P Kvartirali Uy-Joy Fondini Saqlash Talablari Buzilishi Aniqlandi
⚡️Samarqand shahrida ko‘p kvartirali uy-joy fondini saqlash talablari buzilishi aniqlandi
• 30-Yanvar, 2026-yil 16:32
Ayni Paytda Samarqand Viloyat Hokimining O‘Rinbosari Z.Saidova Hamda Shahar Hokimining O‘Rinbosarlari Tomonidan Fuqarolar Murojaati Tinglanmoqda.
Ayni paytda Samarqand viloyat hokimining o‘rinbosari Z.Saidova hamda shahar hokimining o‘rinbosarlari tomonidan fuqarolar murojaati tinglanmoqda.
• 30-Yanvar, 2026-yil 12:02
Samarqand Shahridagi Yoshlar Markazida O‘Zbekiston Kasaba Uyushmalari Federatsiyasining Viloyat Kengashi Tomonidan “Rahbar Va Yoshlar Uchrashuvi” Bo‘Lib O‘Tdi.
Samarqand shahridagi Yoshlar markazida O‘zbekiston kasaba uyushmalari Federatsiyasining viloyat Kengashi tomonidan “Rahbar va yoshlar uchrashuvi” bo‘lib o‘tdi.
• 30-Yanvar, 2026-yil 11:06
✅ Onlayn Ro‘Yxatdan O‘Tish Tugashiga Atigi 3 Kun Qoldi.
✅ Onlayn ro‘yxatdan o‘tish tugashiga atigi 3 kun qoldi.
• 29-Yanvar, 2026-yil 11:42
❗️Samarqand Viloyati Favqulodda Vaziyatlar Boshqarmasi Ogohlantiradi!
❗️Samarqand viloyati Favqulodda vaziyatlar boshqarmasi ogohlantiradi!
• 28-Yanvar, 2026-yil 15:44
O‘Zbekiston Respublikasi Prezidentining Farmoni Bilan Azizbek Israilovich Ikrоmov O‘Zbekiston Respublikasi Favqulodda Vaziyatlar Vaziri Lavozimiga Tayinlandi.
O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining farmoni bilan Azizbek Israilovich Ikrоmov O‘zbekiston Respublikasi favqulodda vaziyatlar vaziri lavozimiga tayinlandi.
Samarqand Shahrida 2025-Yilda Amalga Oshirilgan Qurilish Ishlari.
SAMARQAND SHAHRIDA 2025-YILDA AMALGA OSHIRILGAN QURILISH ISHLARI.